Náš příběh
Před pár lety jsme měly zničené vlasy i my. Dnes už je to minulost.
Barvení, žehlení, chemické produkty, až jsme si vlasy odpálily a nechtěly růst...

Andrea Kuchtová
Zakladatelka značky kosmetiky Andreine a Hair Therapy studií

Tým Andrey

Moje vlasy skončily a příběh Andreiny začal
Moje vlasy byly kudrnaté a já jsem je nesnášela. A proto jsem si je od 14 let ničila.
Dostala jsem první žehličku na vlasy a každé ráno předtím, než jsem šla do školy, jsem si vlasy žehlila na 200 stupních. Žehličku jsem brala i do školy, žehlila jsem si je přibližně tak 4-5 krát za den.

Vlasy se mi lámaly tak, že se mě ptali, jestli jsem se ostříhala.
Barvení a žehlení dokola. A pak jsem z černé barvy šla rovnou na blond. Kamarádka mě doma barvila peroxidovými barvami z drogerie a dala mi asi 6 takových barev na vlasy. Z černé barvy to tedy na blond moc nešlo, a tak byly na vrchu vlasy bílé a na koncích žluté. Proces barvení jsem opakovala i 3 dny po sobě, a tak jsem si vlasy pálila. Do toho jsem je samozřejmě stále žehlila. Až se mi začaly vlasy lámat a okolí se mě dennodenně ptalo, jestli jsem ostříhaná.

Sama sobě jsem musela slíbit, že se žehličkou skončím
Dospělo to až do momentu, kdy jsem sama sobě slíbila, že se o vlasy začnu starat a přestanu je ničit barvami a tepelnými úpravami. Bylo to těžké období, na žehličce jsem byla doslova závislá. Vlasy jsem si začala zaplétat a nosit je nějaký čas sepnuté, ale ještě pořád jsem používala kosmetiku z drogerie a složení mě netrápilo. Až když jsem začala sledovat cesty různých žen, které měly krásné dlouhé vlasy, zjistila jsem, že princip spočíval v čistě přírodní kosmetice a v tom, že se nebarvily a tepelně vlasy neničily.

Po 3 letech zkoušení a studia vznikla kosmetika Andreine
Nejprve jsem přestala barvit, žehlit a fénovat vlasy horkým vzduchem. Potom jsem začala používat přírodní kosmetiku, ale zpočátku jsem narazila na produkty, které sice tvrdily, že jsou "BIO", ale obsahovaly škodlivé látky. Začala jsem studovat, které složky jsou škodlivé a které by přírodní kosmetika neměla obsahovat. Po zkoušení mnoha značek jsem nenašla 100% přírodní kosmetiku. Zde začíná příběh Andreine. Rozhodla jsem se ponořit hlouběji do problematiky a touha mít vlastní vlasovou kosmetiku. Studovala jsem u trichologů a kadeřníků a po třech letech se můj sen o vlastní kosmetice stal skutečností.
Moje vlasy skončily a příběh Andreiny začal
Moje vlasy byly kudrnaté a já jsem je nesnášela. A proto jsem si je od 14 let ničila.
Dostala jsem první žehličku na vlasy a každé ráno předtím, než jsem šla do školy, jsem si vlasy žehlila na 200 stupních. Žehličku jsem brala i do školy, žehlila jsem si je přibližně tak 4-5 krát za den.
Vlasy se mi lámaly tak, že se mě ptali, jestli jsem se ostříhala.
Barvení a žehlení dokola. A pak jsem z černé barvy šla rovnou na blond. Kamarádka mě doma barvila peroxidovými barvami z drogerie a dala mi asi 6 takových barev na vlasy. Z černé barvy to tedy na blond moc nešlo, a tak byly na vrchu vlasy bílé a na koncích žluté. Proces barvení jsem opakovala i 3 dny po sobě, a tak jsem si vlasy pálila. Do toho jsem je samozřejmě stále žehlila. Až se mi začaly vlasy lámat a okolí se mě dennodenně ptalo, jestli jsem ostříhaná.
Sama sobě jsem musela slíbit, že se žehličkou skončím
Dospělo to až do momentu, kdy jsem sama sobě slíbila, že se o vlasy začnu starat a přestanu je ničit barvami a tepelnými úpravami. Bylo to těžké období, na žehličce jsem byla doslova závislá. Vlasy jsem si začala zaplétat a nosit je nějaký čas sepnuté, ale ještě pořád jsem používala kosmetiku z drogerie a složení mě netrápilo. Až když jsem začala sledovat cesty různých žen, které měly krásné dlouhé vlasy, zjistila jsem, že princip spočíval v čistě přírodní kosmetice a v tom, že se nebarvily a tepelně vlasy neničily.
Po 3 letech zkoušení a studia vznikla kosmetika Andreine
Nejprve jsem přestala barvit, žehlit a fénovat vlasy horkým vzduchem. Potom jsem začala používat přírodní kosmetiku, ale zpočátku jsem narazila na produkty, které sice tvrdily, že jsou "BIO", ale obsahovaly škodlivé látky. Začala jsem studovat, které složky jsou škodlivé a které by přírodní kosmetika neměla obsahovat. Po zkoušení mnoha značek jsem nenašla 100% přírodní kosmetiku. Zde začíná příběh Andreine. Rozhodla jsem se ponořit hlouběji do problematiky a touha mít vlastní vlasovou kosmetiku. Studovala jsem u trichologů a kadeřníků a po třech letech se můj sen o vlastní kosmetice stal skutečností.









