Doprava

Doprava a doručenie

Dopravu balíkov zabezpečujeme cez tieto dopravné a kurierske spoločnosti:

Slovenská pošta

Slovenská pošta – doručenie na pobočku pošty


Typ doručenia Slovenskou poštou, kedy je balík doručovaný na pobočku pošty podľa smerového čísla bydliska. Balík nedoručuje poštový kuriér až domov, ale príde lístok do schránky, na základe ktorého si balík prevezmete na pošte.

Packeta

Packeta – doručenie na výdajné miesto a Z-box


Doručenie na výdajné miesta Packeta a Z-box, v SR a ČR. O priebehu doručenia budete pravidelne informovaní SMS a e-mailom.

SPS

Slovak Parcel Service – doručovanie na adresu kuriérom

Doručovanie kuriérom na adresu podľa vašej objednávky. O priebehu doručovania budete pravidelne informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS. Kuriér vás bude kontaktovať pred doručením na telefón.

Osobný odber:

 • Dubnica nad Váhom – ANDREINE sklad

Vašu objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť na adrese – Štúrova ulica (pred vjazdom do ZVS). Objednávka je pripravená okamžite k odberu. Platí pre objednávky zaplatené on-line.

Tu nás v Dubnici nájdete

 • Trenčín – salón Hair therapy by ANDREINE

Vašu objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť na adrese – Legionárska 7735/31B, Trenčín (Je to v byt. dome Dominum na prízemí pri parkovisku OC Družba). Objednávka je pripravená okamžite k odberu. Platí pre objednávky zaplatené on-line.

Tu nás nájdete v Trenčíne


Objednávky vytvorené do 7.00 balíme každý pracovný deň. Pre SR a ČR trvá doručenie 2–3 dni.

Doprava zdarma je nad 79 € pri platbe online. Platí pre doručenie SR a ČR.

V prípade že vám balík neprišiel, alebo doručenie trvá dlho, kontaktujte zákaznícku linku +421 910 211 129.

 • Netestované na zvieratách

  Zvieratá milujeme a sme zásadne proti testovaniu na zvieratách. Preto sme sa rozhodli, že kozmetiku budeme testovať my a skúsení dermatológovia. Taktiež produkty neobsahujú žiadne živočíšne tuky.

 • Vyrobené na Slovensku

  Naša kozmetika je vysokej kvality Slovenskej výroby. Vieme, čo do nej dávame a preto môžete mať v našu kozmetiku 100% dôveru.

 • Bez pridaných chemikálií

  Produkty neobsahujú žiadne škodlivé látky, žiadne silikóny, parabény, sulfáty, syntetické parfumy, živočíšne tuky, nebezpečné konzervačné látky ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

 • Prírodný produkt

  Výrobky sú 100% prírodné, vegetariánske, niektoré vegánske bez akýchkoľvek škodlivých látok. Výrobky môžu použivať taktiež aj deti a tehotné mamičky.

#andreine_com na Instagrame