Hair therapy štúdio

Hair Therapy studio je prvým trichologickým salónom na Slovensku. U nás v salóne pracujú certifikovaní odborníci z oblasti trichológie, ktorí Vám pomôžu s akýmkoľvek problémom týkajúceho sa Vašich vlasov a vlasovej pokožky. Venujeme sa diagnostike a liečbe poškodenej vlasovej pokožky a vlasom. Pomôžeme Vám s problémami ako je seborea, psoriáza, alopécie, lupiny, vypadávanie vlasov, mastenie či dehydratácia vlasovej pokožky. Taktiež u nás nájdete procedúry na ozdravenie Vašich vlasov - regeneračné zábaly, hĺbkové čistenie, farbenie hennou (farebná, bezfarebná), kúry na podporu rastu vlasov, a taktiež strihanie. Naše procedúry sú na báze produktov z čisto prírodného zloženia (bez pridaných chemikálií, silikónov, parabénov, sulfátov alebo iným dráždivých chemických látok ...) Do nášho salónu sa taktiež môžete objednať na konzultácie, kde Vám s ochotou a radosťou pomôžeme vyriešiť Váš problém, či poradíme akú vhodnú starostlivosť zvoliť pre Váš typ vlasov a vlasovú pokožku.

Čo je to trichológia?

 1. Trichológia je vedný obor z dermatológie a zaoberá sa skúmaním, vyšetrením a problematikou vlasovej pokožky a vlasov. 
 2. Trichológ sa snaží zistiť, odkial daný problém na vlasovej pokožke pramení, vedie konzultáciu s klientom a udáva otázky vďaka ktorým dokáže zistiť príčinu. 
 3. Niekedy však problém nepochádza z nesprávnej starostlivosti ale môže byť zakorený hlbšie.
 4. Každý trichológ si vedie konzultáciu inak a aj rieši inak. 
 5. Ak však máte nejaký problém a chcete sa obrátiť na pomoc, zvoľte si iba jedného trichológa a nie viacerých. 
 6. Každý totiž môže použiívať iné nástroje, kozmetiku a taktiež viesť konzultáciu iným smerom. 
 7. Trichológ nemusí byť len kaderník, a nie je na to potrebná vysoká škola. 
 8. Ide o hlboký záujem a nadšenie porozumieť vlasom a vlasovej pokožke, nájsť v sebe silu pomáhať ostatným, nesnažiť sa spoliehať iba na produkty a ale je potrebné neustále vzdelávanie sa ohľadom tohto oboru.
 9. Každý má v živote svoje poslanie a my sme ho našli v trichológií a pomoci druhým s problémami. 

     

Čím sa odlišujeme? 

 • Aj keď máme za sebou akreditovaný kadernícky kurz školstvom, neoslovil nás kadernícky svet.
 • V našom salóne z kaderníckeho sveta aplikujeme jedine strihanie. 
 • Rozhodli sme sa ísť vlastným smerom a na základe môjho príbehu, ktorý nájdete hore v podstránkach ,,Môj príbeh” , bola moja cesta jasná.
 • STOP chemikáliam, komerčným farbám, peroxidom, tepelným úpravám, a jednoducho všetkému čo naše vlasy a pokožku natrvalo poškodzuje.
 • A nielen pokožku ale aj telo, pretože všetko čo na našu pokožku dávame sa dostáva do nášho tela, ako aj štúdia potvrdili, že pri bežnom človeku používaním chemickej kozmetiky sa do tela dostane až takmer 3 kg chémie čo môže spôsobovať rôzne ťažkosti. 
 • Prešla som si veľkou zmenou pri ktorej som zistila, že naše telo nie je predurčené prijímať chémiu, a zaobíde sa aj bez nej čo je pri zdravej pokožke a vlasoch nevyhnutnosťou. 
 • Silné odfarbovače, dlhodobé žehlenie vlasov, silikónová kozmetika alebo nesprávna starostlivosť o pokožku a vlasy ich môže natrvalo poškodiť. 
 • Môžu sa vytvoriť lupiny, začervenanie, pálenie, seboroická dermatitída, mastenie vlasovej pokožky a iné.

Našou úlohou je: 

 • Pomôcť vám zistiť pomocou trichologickej kamery stav vašej pokožky a pomocou konzultácie zistiť chyby pri každodennej starostlivosti, prípadné vnútorné problémy a ťažkosti, ktoré by mohli spôsobiť váš zhoršený stav vlasovej pokožky a vlasov. 
 • Nezameriavame sa čisto iba na naše 100% prírodné produkty zvonku ale taktiež aj na správnu rovnováhu vnútra, kvalitné životné návyky a správne fungovanie organizmu a mysle.
 • Vieme, že riešenie nie je len jedno ale hneď niekoľko, ktoré si bežne fungujúci človek nestíha uvedomovať.
 • Ak sa rozhodnete pri výbere trichológa práve pre nás bude nám cťou vás privítať v našom Hair therapy štúdiu.

   


Malá ukážka premien vlasových problémov po prvom sedení:
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Objednať sa môžete telefonicky na čísle +421 948 687 142

Adresa: Legionárska 7735/31B, Trenčín.( pri parkovisku OC Družba)

Viac informácií nájdete na www.hairtherapy.sk

 • Netestované na zvieratách

  Zvieratá milujeme a sme zásadne proti testovaniu na zvieratách. Preto sme sa rozhodli, že kozmetiku budeme testovať my a skúsení dermatológovia. Taktiež produkty neobsahujú žiadne živočíšne tuky.

 • Vyrobené na Slovensku

  Naša kozmetika je vysokej kvality Slovenskej výroby. Vieme, čo do nej dávame a preto môžete mať v našu kozmetiku 100% dôveru.

 • Bez pridaných chemikálií

  Produkty neobsahujú žiadne škodlivé látky, žiadne silikóny, parabény, sulfáty, syntetické parfumy, živočíšne tuky, nebezpečné konzervačné látky ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

 • Prírodný produkt

  Výrobky sú 100% prírodné, vegetariánske, niektoré vegánske bez akýchkoľvek škodlivých látok. Výrobky môžu použivať taktiež aj deti a tehotné mamičky.

#andreine_com na Instagrame