Platby

Možnosti platby

Možností, ako za objednávku zaplatiť, je viacero:

1. Platba na dobierku – tovar zaplatíte prepravcovi v hotovosti alebo kartou až pri prebratí zásielky na vami uvedenej adrese. Táto služba je spoplatnená a cena je rôzna podľa dopravcov.

VUB platobná brána

2. Platba online kartou  tovar zaplatíte vopred platobnou kartou online, prijímané sú platobné karty VISA a MasterCard.

GoPay

3. Platba cez platobnú bránu GoPay – táto platobná brána v sebe zahŕňa viac možnosti platby kartou, bankovým prevodom a aj Google Pay.

Po prevedení platby vám prídu do e-mailovej schránky dva e-maily: oznámenie o tom, že platba bola akceptovaná a e-mail s faktúrou. Ak vám neboli tieto e-maily doručené, tak pravdepodobne platba nebola úspešná a platbu zopakujte.

V prípade pochybností alebo otázok kontaktujte zákaznícku linku +421 910 211 129

 • Netestované na zvieratách

  Zvieratá milujeme a sme zásadne proti testovaniu na zvieratách. Preto sme sa rozhodli, že kozmetiku budeme testovať my a skúsení dermatológovia. Taktiež produkty neobsahujú žiadne živočíšne tuky.

 • Vyrobené na Slovensku

  Naša kozmetika je vysokej kvality Slovenskej výroby. Vieme, čo do nej dávame a preto môžete mať v našu kozmetiku 100% dôveru.

 • Bez pridaných chemikálií

  Produkty neobsahujú žiadne škodlivé látky, žiadne silikóny, parabény, sulfáty, syntetické parfumy, živočíšne tuky, nebezpečné konzervačné látky ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

 • Prírodný produkt

  Výrobky sú 100% prírodné, vegetariánske, niektoré vegánske bez akýchkoľvek škodlivých látok. Výrobky môžu použivať taktiež aj deti a tehotné mamičky.

#andreine_com na Instagrame