O nás

Firma ANDREINE vznikla v roku 2019 na podnet majiteľky firmy po dlhoročnej a nesprávnej starostlivosti o svoje vlasy až o ne napokon prišla. To ju priviedlo k prírodnej a šetrnejšej ceste k zdravým vlasom a vytvorila komunitu ľudí, ktorým začala dávať rady a tipy, ktoré aplikovala sama na sebe. Majiteľka firmy po dlhom hľadaní a testovaní vyvinula jedinečnú a účinnú vlasovú kozmetiku, ktorá dodnes pomohla už niekoľkým tisíckam ľudí s rôznymi kožnými ochoreniami a problémami s vlasmi a vlasovou pokožkou. Receptúra kozmetiky má v sebe priaznivo liečivé účinky všetkých ingrediencií a byliniek, ktoré už od pradávna boli považované za nevyhnutnosť pri starostlivosti o vlasy a pokožku. Cieľom firmy a samotnej kozmetiky je smerovať stále vpred a tak pod firmou ANDREINE vznikol aj prvý trichologický salón na Slovensku Hair therapy studio v Trenčíne, kde sa vyškolení profesionáli venujú problematike vlasovej pokožky a vlasov do hĺbky bez akýkoľvek invazívnych zákrokov, chemických látok či prísad. Našim cieľom je teda pomáhať ľuďom čistou prírodnou cestou a oslobodiť ich od problémov, ktoré majú.

 • Netestované na zvieratách

  Zvieratá milujeme a sme zásadne proti testovaniu na zvieratách. Preto sme sa rozhodli, že kozmetiku budeme testovať my a skúsení dermatológovia. Taktiež produkty neobsahujú žiadne živočíšne tuky.

 • Vyrobené na Slovensku

  Naša kozmetika je vysokej kvality Slovenskej výroby. Vieme, čo do nej dávame a preto môžete mať v našu kozmetiku 100% dôveru.

 • Bez pridaných chemikálií

  Produkty neobsahujú žiadne škodlivé látky, žiadne silikóny, parabény, sulfáty, syntetické parfumy, živočíšne tuky, nebezpečné konzervačné látky ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

 • Prírodný produkt

  Výrobky sú 100% prírodné, vegetariánske, niektoré vegánske bez akýchkoľvek škodlivých látok. Výrobky môžu použivať taktiež aj deti a tehotné mamičky.

#andreine_com na Instagrame